Depeche Mode : koncert 25 lipca 2013 roku w Warszawie :-)

dmDepeche Mode, to zespół, który na nowo zdefiniował brzmienie muzyki, wystartuje ze swoją majestatyczną, wstrząsającą trasą po Europie w lecie 2013 roku. To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych przyszłego roku. Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher zagrają 34 koncerty, w 25 europejskich miastach, dla ponad 1,5 miliona fanów – tych koncertów nie można przegapić. Następnie trasa zawita do Ameryki Północnej. Zespół rozpoczyna trasę występem na stadionie w Hayarkon Park w Tel Avivie we wtorek 7 maja. Pozostałe koncerty odbędą się m.in. na Olympic Stadium w Berlinie, the Stade De France w Paryżu, Locomotive Stadium w Moskwie i na Olympic Stadium w Rzymie. Europejska część trasy zakończy się 29 lipca w Minsk Arena.

Koncert w Polsce!

25 lipca 2013, Stadion Narodowy w Warszawie!

Ceny biletów:
825 pln VIP (pełna oferta dostępna tutaj)
275 pln trybuny
187 pln trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 pln trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 pln golden circle early entrance
242 pln golden circle
187 pln płyta
176 pln osoby niepełnosprawne

UWAGA!
Miejsce siedzące nienumerowane – bez wskazania miejscówki. O wyborze miejsca decyduje kolejność przybycia na Stadion.

Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl oraz eventim.pl

To będą pierwsze występy zespołu na żywo od czasu ich niezwykle udanej trasy Tour of the Universe z 2009 i 2010 roku, podczas której zespół zagrał 142 koncerty i która biła rekordy sprzedaży – rozeszło się ponad 2,5 miliona biletów!

Świętując ponad trzy dekady na muzycznym szczycie, ze sprzedażą płyt na poziomie ponad 100 milionów, Depeche Mode spędzili większość tego roku, przygotowując swój długo wyczekiwany 13 studyjny album, którego premiera odbędzie się wiosną przyszłego roku. Nowy krążek będzie następcą hipnotycznego albumu „Sounds of the Universe” z 2009 roku.

„Jestem niesamowicie podekscytowany nowym albumem” – powiedział Dave Gahan, „i strasznie się cieszę, że wracamy na trasę”.

www.depechemode.com

OFICJALNY SPOT PROMUJĄCY KONCERT DO OBEJRZENIA TUTAJ.

FIND US on FACEBOOK

Oficjalne gadżety (koszulki, bluzy, książki) Twoich ulubionych artystów znajdziesz na www.LiveNationStore.pl

Link do wydarzenia na Facebooku tutaj.

Marcin Melka za : http://www.livenation.pl/