Już niebawem koncert Władysława Komendarka !

KomendarekZapraszam wszystkich miłośników elektronicznej muzyki Władysława Komendarka na koncert, który odbędzie się w dniu 23 marca 2013 roku o godz. 20.00, w Klubie „Scenografia”, Łódź, ul. Zachodnia 81/83. Więcej informacji poniżej :

Ekskluzywnie, elitarnie, efektownie – po trzykroć!

Trzy unikatowe wydarzenia muzyczne szykuje dla Łodzian Fundacja Art Industry, agencja Fantom Media oraz redakcja portalu muzycznego 3gramy.pl. Podczas trzech koncertów, zaplanowanych na trzy kolejne miesiące tego roku, w klubie Scenografia (Łódź, ul. Zachodnia 81/83) wystąpią trzy niekwestionowane osobistości muzyczne.

Na wyłączność dla stu pierwszych miłośników oryginalnych dźwięków, którzy zaopatrzą się w kosztujące 33 złote bilety, zagrają artyści, których każdy koncert jest emocjonującym, nieprzewidywalnym wydarzeniem, pełnym szalonych, muzycznych niespodzianek.

Ekskluzywności imprezom dodaje fakt, że jeden ze wspomnianej trójki artystów ostatni raz gościł w Łodzi ponad 25 lat temu, a dwaj pozostali goście koncertową premierę na łódzkiej scenie mają dopiero przed sobą.

Muzycznych emocji na najwyższym poziomie, w trzy wybrane soboty, dostarczą łodzianom kolejno:

  • 23 marca, papież polskiej elektroniki – Władysław Komendarek,
  • 13 kwietnia, progresywni „otwieracze” umysłów – Hipgnosis,
  • 25 maja, symfoniczno-metalowi koneserzy synestezji – Victorians.

Wszystkie koncerty odbędą się w klubie Scenografia (Łódź, ul. Zachodnia 81/83).

Początek każdego z wydarzeń o godzinie 20.00. Wejście od 19.00. Wszystkie koncerty odbędą się w soboty, dni ustawowo wolne od pracy najemnej.Bilety do nabycia wyłącznie poprzez sieć ticketpro.pl (czyli również Empiku, Media Markcie, Saturnie i in.). Ilość miejsc ograniczona – przewidziano wyłącznie sto miejsc na każdy z koncertów. To pierwsze trzy imprezy w cyklu koncertów 3gramy. Kolejne w przygotowaniu.

Serdecznie wszystkich zapraszam !

Marcin Melka